Vegatopia Forum

Vegetarisch - voor iedereen => Vegetarische producten => Topic gestart door: Edda op 26 september 2013, 21:42:16

Titel: Ekoplaza Breda(en andere biowinkels)
Bericht door: Edda op 26 september 2013, 21:42:16
goedenavond allemaal :)
ik vroeg me af of de ekoplaza in breda een beetje een ruime winkel is?
heb een aardig boodschappenlijstje liggen inmiddels dus wilde ik morgen maar eens op pad, ik heb geen bio/natuur/reform zaak in de buurt zitten, dus ik spaar meestal mijn boodschappen(specifieke dingen die ik bij de appie etc niet kan krijgen) op tot ik het gerechtvaardigd vind om er een eind voor te gaan rijden .
nu zag ik dat Ekoplaza deze week een flink aantal zaken in de aanbieding heeft  die op mijn lijstje staan ,  dus vroeg ik me af of het aannemelijk is dat de winkel in breda het meeste wel in het assortiment heeft.
ik zag dat er ook een estafette zit, dus daar kan ik eventueel ook nog langs.
mocht ik dan nog wat op mijn lijstje hebben staan dan kan ik op weg naar huis nog langs broeders in Oosterhout :P
Titel: Re:Ekoplaza Breda(en andere biowinkels)
Bericht door: M. op 26 september 2013, 22:46:58
Ik ken die Ekoplaza niet maar het lijkt me dat als het in de aanbieding is ze het sowieso wel hebben, dat is in ieder geval bij de Ekoplaza bij mij in de buurt wel het geval. Heb je verder nog hele rare dingen op je lijstje staan?
Titel: Re:Ekoplaza Breda(en andere biowinkels)
Bericht door: Edda op 26 september 2013, 22:53:56
volgens mij niets wat ik niet bij een beetje standaard biowinkel zou moeten kunnen krijgen :?
moet alleen waarschijnlijk nog wel even een toko daar in de buurt zoeken of een turkse super (halloumi enzo )
Titel: Re:Ekoplaza Breda(en andere biowinkels)
Bericht door: M. op 26 september 2013, 22:59:06
Volgens mij zijn de meeste ekoplaza winkels wel redelijk groot, of in ieder geval nooit heel klein dus ik zou gewoon lekker gaan :)
Titel: Re:Ekoplaza Breda(en andere biowinkels)
Bericht door: Edda op 26 september 2013, 23:01:10
ga ik ook maar eens gewoon doen
ik heb het adres van de ekoplaza en de estafette genoteerd en er inmiddels ook nog twee toko's aan toegevoegd, na morgen ben ik waarschijnlijk tot aan volgend jaar weer voorzien van de biowinkel en toko producten  :P
Titel: Re:Ekoplaza Breda(en andere biowinkels)
Bericht door: brenda_lelie op 26 september 2013, 23:13:01
De Ekoplaza is Breda is behoorlijk groot hoor!

Uhm ik bedoel de Estafette geloof ik, die in het Ginneken. De Ekoplaza zit meer in de stad en die is een stuk kleiner als ik het me goed herinner.
Titel: Re:Ekoplaza Breda(en andere biowinkels)
Bericht door: lieve lijn op 27 september 2013, 17:01:05
idd de estafette is ruim de ekoplaza kleiner. Maar dat weet je vast ondertussen al.
Titel: Re:Ekoplaza Breda(en andere biowinkels)
Bericht door: Edda op 28 september 2013, 01:20:10
Ik weet het nog steeds niet  :nopompom:  moest nog even een pakje wegbrengen hier in het dorp en toen ik weer instapte om richting breda te gaan besloot het slot van de autodeur dat ie geen zin meer had.
Ben met 1 hand aan het stuur en de ander aan de deur naar de garage gereden en daar heb ik hem om half 6 weer op kunnen halen. Heb gelijk maar laten keuren lol.

Maar mogen alsnog die kant op.
Titel: Re:Ekoplaza Breda(en andere biowinkels)
Bericht door: lieve lijn op 01 oktober 2013, 13:16:28
nieuwe ronde nieuwe kansen ;)