Vegatopia Forum
Vegetarisch - voor iedereen => Mensen => Topic gestart door: J@n op 27 april 2008, 12:51:44
-
Wat niet-vegetariërs denken over vegetariërs en vegetarisch eten, zal ons doorgaans vleesloze worst wezen, maar soms rol je zo over de vloer van het lachen, dat je er niet aan ontkomt om er toch melding van te maken.
Bij deze dan: een dierenarts uit het pittoreske Overijsselse plaatsje Hardenberg noemt vegetariërs in de lokale courant 'runderen die als runderen behandeld moeten worden', alsmede 'heel onsmakelijke mensen' die in een hok gezet dienen te worden met heel wat afzuigapparatuur vanwege de ongekende hoeveelheid boeren en scheten die zij produceren.
Bent u daar nog? Of hebt u zich net als wij schaterlachend ter aarde gestort?
Richt u dan weer even op, want er zijn nog belangwekkende zaken te melden: de dierenarts was al eerder in het nieuws omdat hij Wakker Dier betitelde als 'een stelletje terroristen'. Hij kreeg daarvoor een schadeclaim van 200.000 euro aan zijn broek en is sindsdien de held van de boze rechtse mannetjes.
Tot slot nog even een link naar een kopietje van het artikel in de plaatselijke courant Hardenberg Nu (http://www.vegatopia.com/images/hardenbergnu.gif), om een en ander in de juiste context te zien. O, leuk om te weten is dat de kolderieke dierenarts tussen neus en lippen door Marianne Thieme dood door schuld verwijt. Nou, nou, nou, daar moet toch een avondje Carré mee te vullen zijn, dachten wij zo!
-
Hihi, en dat van iemand die er zijn werk van heeft gemaakt om hele dagen tot zijn oksel in de koeienvulva te zitten.
-
Een beetje sneu is het wel. Twee ton boete?
-
Wat een ontzettend rare man !
-
Burp.
-
Ach.. die man is niet helemaal snugger.
-
Dat zullen heel veel mensen ook van die Vegan Streaker zeggen.
-
gaan we dan ook de mensen met het verstand van een kip zo behandelen als een kip? ;)
-
IQ van een visstick
-
IQ van een visstick
Ik vind hem vergelijken met een visstick niet door de beugel kunnen! Ik verwacht van vegetariërs toch wel wat meer respect voor vissticks ;) ;D
-
Maar niemand voelt zich gekwetst en gegriefd? Verdorie nogereensantoe, want dan zou een mooie schadeclaim in het verschiet liggen! :)
-
Nou, ik voel me anders wel knap geterroriseerd! :P
-
Rund!
-
Rund!
"Door hun aangepaste voedselpatroon produceren ze meer gassen. 'Ze laten meer boeren en scheten. En in een scheet zit een schadelijke (sic) gas. Als rokers in restaurants apart worden gezet, mag dat met vegetariërs ook. In een hok met flink wat afzuigapparatuur. Heel onsmakelijke mensen', ageert hij."
Boe!
-
Maar laten vleeseters niet stinkendere scheten?
(dat vind ik toch wel belangrijk, als we het over scheten hebben ;) ).
-
Maar laten vleeseters niet stinkendere scheten?
(dat vind ik toch wel belangrijk, als we het over scheten hebben ;) ).
Aha, het is dus een kwestie van kwantiteit versus 'kwaliteit'. Tijd voor een wetenschappelijk onderzoekje als je het mij vraagt ;D
-
Maar laten vleeseters niet stinkendere scheten?
(dat vind ik toch wel belangrijk, als we het over scheten hebben ;) ).
Aha, het is dus een kwestie van kwantiteit versus 'kwaliteit'. Tijd voor een wetenschappelijk onderzoekje als je het mij vraagt ;D
Ik heb liever iemand die véél scheten laat, dan iemand die weinig maar erg stinkende scheten produceert! En zeker in een restaurant!
-
Ik liet het artikel zien aan een vegavriendin, en zij vertelde me dat ze graag met andere vega's apart gezet wilde worden op restaurant. Het idee van samen te dineren met types als deze kippendokter zag ze minder zitten.
-
Misschien is hij een beetje jaloers omdat hij zelf de beslissing niet durft te nemen om voortaan zijn dode klantjes niet meer op te eten.