Vegatopia Forum
Vegetarisch - voor iedereen => Koken => Topic gestart door: willem op 27 november 2005, 17:16:20
-
Weet iemand die nuggets van Tivall of van Valess goed klaar te maken? Ze zijn zo droog als je ze bakt en ze vallen uit elkaar als je er een te natte saus bij doet.
-
die van Tivall zijn hier ook droog. Ik ben bang dat ze zo horen. Heb je al eens de diepvries nuggets geprobeerd? Misschien gaat dat beter.
-
Nee, niet uit de diepvries nog. Ik had die dingen voor het eerst gekocht. Meestal vind ik het niks met dat paneermeel erom heen. Was een aardige bevestiging. Maar vleeseters geven wel hoog op van die paneerdingen. Dus misschien doe ik iets verkeerd.
-
Ik heb gemerkt dat die Valess-spullies het minst droog zijn als je ze maar heel kort bakt, op flink hoog vuur.
-
Ik heb al een paar keer nuggets gemaakt. Nuggets uit de diepvries, maar ook uit de versafdeling. Ik maak ze meestal in de friteuse (1 minuut ongeveer). Dat geeft het beste resultaat. Het staat wel nooit op de verpakking dat ze gefrituurd kunnen worden, maar het geeft wel het beste resultaat.